10 fotografitë më të lumtura të çiftit Ramush dhe Anita Haradinaj! (Foto)

0

Anita Haradinaj është emri i moderatores së njohur e cila po ashtu është edhe bashkëshortja e liderit të AAK-së Ramush Haradinajt.

Anita dhe Ramushi janë një ndër çiftet më të lumtura që njeh publiku shqiptar, të paktën kështu shihet në paraqitjet e tyre po ashtu edhe në fotografitë që ata publikojnë.

Në fotografitë më poshtë shihni 10 foto të çiftit Anita dhe Ramush Haradinaj:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU