Moti i ftohtë, shpëtohet çifti i të moshuarve në Sarandë

0

Një çift të moshuarish u gjetën në gjendje të rëndë shëndetësore për shkak të të ftohtit në Sarandë.

Çifti u gjet në një godinë të braktisur në Qafë-Gjashtë.

Ata u zhvendosën prej aty në konviktin e qytetit dhe gjendja e tyre po mbahet nën vëzhgim të vazhdueshëm.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU