Elbasan Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "Elbasan"

Etiketa: Elbasan

Një aksident automobilistik me pasojë plagosje ka ndodhur ditën e djeshme në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik. Në aksidentin e ndoshur në afërsi të fshatit Katund i...

Në sherr për pronën ka çuar në një përleshje mes 3 burrave të të njëjtit fis në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shinavlash,...

Një ngjarje rëndë ka ndodhur pasditen e sotmen Elbasan, ku raportohet se është qëlluar me armë zjarri një grua e moshës 67 vjeçe. Ajo është...

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Pronarët e një lokali dyshohet se kanë paguar dy adoleshentë për t’i prishur parkun...

Një 28-vjeçar në Elbasan është arrestuar pasi ka kanosur me armë një 29-vjeçar. Sh.B, 28 vjeç banues në Elbasan në Lagjen "Skëndërbej", ka kanosur me...

Në ekipin e Elbasanit asgjë nuk duket se po shkon normalisht. Pas 13-të javësh në kategorinë e parë renditet në vendin e parafundit në...

Një biznesmen është dhunuar dhe plagosur ditën e sotme në Elbasan. Ai është Ylli Sala. Ende nuk dihet shkaku dhe autorët e kësaj ngjarje të rëndë. Policia...

Mashtronin me qëllime sigurimi për punë jashtë vendin, nis procedimi penal për dy persona. Burime zyrtare nga Elbasani bënë me dije se po hetohen A.O,...

Mbrëmjen e sotme bora nuk ka kursyer as kryeqytetin. Rreth orës 20:00 të mbrëmjes qytetarët e Tiranës kanë mundur të shohin flokët e parë...

Përfshihet nga flakët një banesë në Bradashesh të Elbasanit. Zjarri ka shpërthyer në papafingon e një banese private dhe më pas është përhapur më shpejtësi. Dëmtime...