Fier Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "Fier"

Etiketa: Fier

Një i ri ka tentuar t’i japë fund jetës në ambientet e burgut të Fierit. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Marlind...

Një person ka tentuar që të vetëdigjet me benzinë sot paradite në Drejtorinë e Policisë. Sipas policisë, sot rreth orës 13:00 ka hyrë në ambientet...

Dy persona janë arrestuar në Fier dhe në Berat, pasi tentuan që të korruptojnë punonjësit e policisë për të shmangur gjobat, pasi shkelën rregullat...

-Dy të moshuar, burrë e grua, janë dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit, ndërsa ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi janë aksfiksuar...

Qyteti i Fierit është mbuluar këtë mbrëmjë nga dëbora. Prej 30 vitesh në qytetin jugor nuk ka rënë borë me intensitet kaq të lartë....

Pas 6 orësh nga ngjarja e pazakontë, ku një 40-vjeçar u mbyt në rezervuarin e Petovës pasi tentoi të ecte mbi sipërfaqen e akullt,...

Një 27 vjeçar me probleme të shëndetit mendor është denoncuar i zhdukur në policinë e Fierit. Familjarët e të riut, thonë se nuk kanë...

Dhunonte bashkëshorten dhe të birin 4 vjeç, arrestohet. Një 31-vjeçar nga Fieri do e kalojë Vitin e Ri në qeli, pasi është arrestuar nën akuzën...

Kreu i Partisë Demokratike, këtë herë urimin për Krishtlindje ka zgjedhur ta bëjë nga Fieri. Lulzim Basha ka vizituar sot Kishën Ortodokse "Shën Gjergji" në...

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen është verifikuar pasditen e kësaj të shtune në aksin Fier-Levan. Burime policore lokale bëjnë me dije se ngjarja ka...