gruaja Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "gruaja"

Etiketa: gruaja

Këngëtari i njohur shqiptar Sajmir Çili, ka denoncuar gruan e tij po ashtu këngëtare, suela Kalaja, për dhunë. Kjo bëhet me dije nga rubrike “Vip...

Një 40-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvrarë me armë zjarri, ndërsa në tentativë për të hequr dorë nga akti i vetëflijimit...

Autori i krimit në familje, Ruzhdi Luzi, kishte një kredi të pashlyer. Familjarët e tij treguan dje se vështirësitë ekonomike e kishin bërë me...

Emigrantët e zemrëruar i vunë flakën kampit të tyre në ishullin grek Lesbos pasi një grua dhe një fëmijë 6-vjeç vdiqën pas një shpërthimi...

Ishte 37 vjeç kur takoi një të panjohur që pas 2 javësh do të bëhej bashkëshorti i saj. Një dasmë e vogël familjare, e...

Historia e saj është e denjë për një skenar filmi. Po flasim për Dalina Azunin, 29-vjeçaren nga fshati Pinet i Ndroqit, e cila është...

Një konflikt për motive të dobëta gjatë orëve të vona të ditës së dielë, i ka marrë jetën një 34-vjeçari nga Kamza, teksa fillimisht...

Prokuroria për Krime të Rënda, administron në dosje kallëzimin e parë penal, në emër të Emiljano Shullazit dhe Gilmando Danit. Abc News ka mësuar se...

Pershendetje,..jam Merita jam 32vjeqare e martuar. Dua te tregoj nje histori timen. Jam e martuar ne Tetove por burri eshte jasht ne ch. Pasi...

Ai kontrolloi xhepat dhe nxori që andej një copë letër të vogël, mbi të cilën qe shkruar diçka me laps. Duke dashur të di...