lexo Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "lexo"

Etiketa: lexo

Kur vjen puna për shprehjen e atyre që mendon, Vin Diesel nuk shquhet për diplomaci dhe këtë e tregoi edhe në një intervistë të...

Kemi folur për shumë prezantuese televizive sportive shqiptare. Por, Bora Zemani edhe pse nuk është shumë e pranishme në mediat rozë, së fundi ka arritur...

Këngëtari i njohur Landi Hysi ka qenë shumë i lidhur me mikun e tij Dr.Florin, teksa një lidhje të veçantë ka ruajtur edhe me...

Jetëgjatësia mesatare e një gruaje japoneze është 84 vjet. Veç kësaj, ato njihen edhe për rininë e tyre të ‘përhershme’. Kjo mund të jetë për...

Espreso do t’ju japë energji të tillë e cila do t’ju nevojitet që ta përballoni më lehtë ditën, mirëpo ajo ju sjell edhe një...

Padyshim se e dini se si është të shikoni porno-filma në internet, por nuk e dini si është ta përjetoni atë live në formatin...

Sipas një studimi të fundit nga Universiteti i Kopenhagës, rezulton se përdorimi i tepruar i mediave sociale, mund të krijojë ndjenjën e zilisë. Në artikullin...

Ndonjë muzikë mund ta doni apo jo, mirëpo pas këtyre këngëve me siguri do të shpërbleheni me seks. Nuk është sekret që muzika përmirëson gjendjen...

A ndjeheni të lodhur me qimet e padëshiruara në disa pjesë të trupit dhe thjesht dëshironi që të zhduken? Epo, ekziston një recetë natyrale e...

Grindesh, ngre zëri, ofendohesh dhe rri pa folur për disa ditë, ose muaj. Në shumë vite martesë mund të ndodhë që të kesh përplasje...