motra Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "motra"

Etiketa: motra

Dy motra binjake të cilat për një shekull kanë jetuar pranë njëra-tjetrës kanë festuar 100-vjetorin me një festë të përbashkët. Irene Crump dhe Phyllis Jones...

Jam një djalë nga Mitrovica. Jam i fejuar qe 3 vjet. Motra e të fejuarës është 30 vjeçe. Është e martuar dhe ka fëmijë....

Ajo që fillimisht u raportua nga mediat greke si një sherr për taksinë, ka rezultuar se pas krimit në qendër të Athinës fshihej një...

Kourtney dhe Khloe Kardashian ishin veshur me të zeza gjatë një daljeje në West Hollywood në Los Angeles. Motrat e famshme të njohura nga seriali...

“Bëj seks me gruan e motrës. Ajo e di dhe është e lumtur”. Është ky rrëfimi shock që ka bërë një burrë për tabloidin...

Historia e jetës sime është shumë e dhimbshme, por bashkë me dhimbjen mendoj se ka edhe pak turp brenda. Nëse sot dëgjon lajmet, këta...

Une gjithmone me motren time binjake ishim shume te lidhura. Cdo gje qe benim e benim bashke dhe ndanim te gjitha gjera bashke. Kur...

Pas debateve të ditës së sotme në Kuvend midis Ballës dhe Berishës, i biri i ish-kryeministrit berisha, Shkëlzen Berisha, ka reaguar në facebook-un e...