nano Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "nano"

Etiketa: nano

Sot në Zululand, Nano pati sërish të ftuar Xhevat Lloshin, me të cilin vijoi bisedën e një jave më parë ku u diskutua lidhur...

Sonte Nano kishte ftuar në Zululand antropologun Nebi Bardhoshi, i cili sapo ka publikuar një libër me titullin “Antropologjia e Kanunit”. “Por nuk do të...

I njohur këto 26 vite të pluralizmit si profesori i socialistëve, Servet Pëllumbi ka kremtuar para pak ditësh 80-vjetorin e jetës. I cilësuar si...

Nga Mustafa Nano Nuk ka asnjë diskutim që Edi Rama bëri gabimin e jetës së vet me komentet mbi Trump-in. Dhe le ta lëmë për...

Nënkryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Gazmend Aga, në një intervistë për “GSH”, ka reaguar ndaj deklaratave të Mustafa Nanos e Maks Velos mbi...

Mustafa Nano ka publikuar një video të dytë në kanalin e tij në Youtube. Është me të njëjtin argument, fenë. Vetëm se këtë herë ai vë...

Ka dalë në treg një libër i ri i Mustafa Nanos. Është një roman. Ai ka shkruar “Hinterlandin e Kuq” që ishte një autobiografi...

Gjatë fjalës së tij të fundit në parlament para se të arrestohej, Nano akuzoi ish-ambasadorin e Shteteve të Bashkuara Uilliam Rejerson dhe CIA-n për...

Nga Fred Abrahams  Rexhep Meidanit i hanin duart për punë. Pasi Parlamenti e zgjodhi president, ai shkoi me makinë në zyrën e rij të re...

Edi Rama, Ilir Meta, Sali Berisha, Hashim Thaçi dhe të tjerë politikanë të rëndësishëm shqiptarë kanë ndryshuar shumë gjatë viteve. Dikur të rinj, më energjik apo dhe më...