Ngrica Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "Ngrica"

Etiketa: Ngrica

Përpjekjet e dëshpëruara të kësaj gruaje për të hipur në makinë do t’ju bëjnë të qeshni me lot. E rrethuar nga akulli e ngrica,...

Ulja e temperaturave dhe vijimi i reshjeve të borës kanë shkaktuar probleme në njësitë administrative të Kukësit. Në fshatrat e njësive Arrën, Kalis, Grykëçajë,...