perdhunimi Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "perdhunimi"

Etiketa: perdhunimi

Një 14-vjeçare nga Tirana është larguar fshehurazi nga shtëpia me të dashurin e saj. Ajo është marrë në një makinë nga i dashuri dhe nga...

Qyteti i Vlorës është tronditur nga një ngjarje e rëndë e shënuar pasditen e së shtunës. Dy djem kanë përdhunuar dy fëmijë, ndërsa i...

Një 6-vjeçare dyshohet se është abuzuar seksualisht në banesën e saj nga kushëriri 13-vjeçar. Djali po hetohet në gjendje të lirë nga policia, ndërkohë...

Nga Mentor Kikia/ Policia arrestoi një djalë në Durrës, i akuzuar nga një studente për përdhunim. Në ditën e parë të takimit(pasi ishin njohur ne...

Në fshatin e harruar Përgjegjaj, mes maleve të Dibrës, banorët dënojnë veprimin e pafalshëm të bashkëfshatarit të tyre, i cili përdhunoi në pyll vajzën e...

Familja jonë ka qenë e varfër dhe me shumë fëmijë. Jetonim në fshat dhe babai mezi na mbante me punën e tij. Për këtë...

Shqiptarja 27-vjecarja B. Kosturi që u rrëmbye dhe u përdhunua një javë më parë në kryeqytetin italian, ka rrëfyer për “Ora News”, orët e...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Shkozës. Një 22-vjeçar ka përdhunuar me forcë shoqen e tij 33-vjeçare me inicialet K.Z, së cilës...

Një femër siriane, që i ishte bashkuar valës së emigrantëve që kanë arritur në Gjermani, është detyruar të shkojë në shtrat me trafikantët e...