Shirat Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "Shirat"

Etiketa: Shirat

Dëbora në Sarandë, Himarë e në të gjithë bregdetin e jugut erdhi si pasojë e një zonë të trazuar me qendër në detin Egje,...

Gjetja e zgjidhjeve për strehimin e komunitetit rom mbeten ndër objektivat kryesore të Bashkisë së Tiranës. Në Ditën Ndërkombëtare të Romëve, kryetari i Bashkisë...

Për të administruar situatën e shkaktuar nga reshjet e shiut, Bashkia e Tiranës ka angazhuar 1260 veta në terren. Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës,...

Prefekti i Tiranës, Sadi Vorpsi, ka mbledhur me urgjencë të dielën Shtabin e Emergjencave me qëllim koordinimin e punës në terren dhe rritjen e...