26.02.2024 10:42

Të fundit

Nga Eduard Zaloshnja Nga një sondazh që zhvillova javën e shkuar për shqiptarja.com (lexo këtu: https://shqiptarja.com/lajm/sondazh-43-e-shqiptareve-sduan-kryeminister-as-ramen-as-berishen-as-bashen-e-as-meten-vetem-cereku-shpresojne-tek-opozita-e-bashkuar ), rezultoi se plot...
spot_img

Samitet dhe vizita e Zelenskyt në Tiranë/ Policia masa të rrepta...

Duke nisur nga dita e nesërme Tirana do të blindohet me masa të shumta sigurie për shkak të samiteve dhe vizitës së Zelenskyt në...

Albin Kurti po përçan shqiptarët në RMV

Ndërhyrja e kryeministrit Albin Kurti në zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare në Maqedoninë e Veriut cilësohet nga analistët si një tendencë përçarje totale dhe të...

Fati yt/ Horoskopi 27 shkurt 2024

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të...