29.09.2023 06:23
Home Show-stil Argetim

Argetim

A bën pjesë dhe ju? Zbuloni cilat janë 5 shenjat më të lumtura të...

Thonë që lumturia është e shënuar në ADN-në e një njeriu. Disa të tjerë kërkojnë ta zbulojnë nëpërmjet parashikimeve të ndryshme të fatit. Kurse...

Nga çështjet erotike tek ato ekonomike, Meri Shehu paralajmëron këto shenja të horoskopit: Do...

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ka bërë parashikimin javor për të gjitha shenjat e horoskopit për datat nga 26 shtator deri në 2 tetor....

Gjëegjëzë e re po çmend internetin, vetëm 1% e gjejnë zgjidhjen

Nëse e gjen, mund të buzëqeshësh, sepse je i shkëlqyer dhe ndër pak të tillë!Gjëegjëza dhe iluzionet optike zakonisht bëjnë bujë në mediat sociale,...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good Morning Albanians”, ku foli për parashikimin e horoskopit. Ai theksoi se do të...

Sot të gjithë sytë nga qielli, do shihni super hënën e fundit për vitin...

Hëna e plotë do të shkëlqejë në orët e para të mëngjesit të 29 shtatorit, duke shënuar gjithashtu super hënën e katërt dhe të...

Test personaliteti/ Gjëja e parë që shihni në foto do të zbulojë një tipar...

Një test personaliteti fton përdoruesit e TikTok të zbulojnë tiparet e tyre të karakterit duke përdorur një iluzion optik dhe shumë prej tyre janë...

Numrat e fatit për çdo shenjë horoskopi

Nëse jo, atëherë më poshtë keni të renditura të gjitha shenjat e horoskopit dhe numrat përkatës të fatit, dhe shpjegimin rreth tyre. 1- DASHI (21...

Fati yt nesër, 29 shtator: Nga dashuria të paratë dhe surprizat

Dashi Edhe pse do jeni ne një lidhje, do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite. Partneri do jete i angazhuar me pune dhe nuk...

Për këto shenja të Horoskopit muaji më i mirë do të jetë tetori

Çdo muaj ka të mirat dhe të këqijat e tij. Megjithatë, ka edhe ngjarje astrologjike të cilat në mënyrë të pashmangshme ndikojnë tek ne...

Angelina Jolie flet për divorcin nga Brad Pitt: “Nëse nuk do të ishin fëmijët,...

Angelina Jolie ka dhënë një intervistë të plotë, në të cilën nuk ka nguruar të flasë as për aspektet më të errëta të jetës...