16.04.2024 05:33
Home Show-stil Argetim

Argetim

“U plakshi bashkë”/ Dy ish-banorët e BBV3 postojnë foton e dyshimtë së bashku dhe...

Dy ish banorët e Big Brother VIP3, moderatori Drini Zeqo dhe Dea Vieri kanë publikuar një foto të dyshimtë në rrjetet sociale. Ata shfaqen shumë...

Horoskopi për ditën e Martë, 16 Prill 2024

Dashi Përqendrohuni në realizimin e një plani efikas për punën tuaj, pasi ky është një moment shumë i rëndësishëm për karrierën tuaj aktuale. Mos jini...

Dua Lipa në kopertinën e revistës ‘Time’, mes 100 njerëzve më me ndikim në...

Nuk ndalen sukseset për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa. Dua është në kopertinën e Time, ku u shpall një ndër 100 njerëzit...

A bëni pjesë në listë? Njihuni me shenjat e zodiakut që japin gjithnjë një...

Ekzistojnë tri shenja të zodiakut që e urrejnë të jetojnë në një mosmarrëveshje të gjatë me miqtë, partnerët apo kolegët dhe janë gati që...

VIDEO/ “Je një gomar i vogël që ecën dhe pëllet”, agravon debati mes Romeos...

Një debat është zhvilluar gjatë me aktorit Romeo Veshajt dhe banores Egla Cenos brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Ishte Egla që iu drejtua Romeos...

Java më e mirë e vitit, ja çfarë duhet të bëni/ Horoskopi 15-21 prill...

I ftuar në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli” në Report TV, me moderatore Androniki Kolka, ishte astrologu Jorgo Pulla, për të bërë një parashikim...

VIDEO: Meghan xheloze “e çmendur”? Momenti kur largon fansen pas Princ Harry-t bën xhiron...

Shfaqja e Meghan Markle dhe Princit Harry në një ndeshje bamirësie polo me kuaj, pushtoi veçanërisht mediat britanike. Çifti shkëmbyen një puthje në buzë që...

Keni probleme në çift? Këto shenja horoskopi do ndahen përfundimisht deri më 21 prill,...

Ka një kthesë interesante në javën nga 15 deri në 21 Prill 2024, ndërsa Dielli kalon në Dem. Pothuajse të gjitha shenjat do të...

VIDEO/ Shuhen “gjakrat”? Romeo shkrin së qeshuri Meritonin me veprimin e tij

Romeo dhe Meritoni e konsideronin njëri-tjetrin miq të ngushtë ditën që hynë në shtëpinë Big Brother Vip. Megjithatë nuk kaloi shumë kur filluan përplasjet...

‘Rikthehet’ Alma Bektashi, flet për herë të parë për divorcin

Këngëtarja e mirënjohur Alma Bektashi ishte e ftuar këtë të diel në “E Diell”, ku si rrallë herë ka folur për jetën e saj...