23.09.2021 03:42
Home Show-stil

Show-stil

Hena e plote vjen me ndryshime drastike/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron keto 4 shenja...

Dashi Jeni duke përjetuar një situatë ku maturia është thelbësore. Kjo ka të bëjë edhe me dashurinë edhe me punën, kini kujdes. Demi Diçka mund...

Moderatorja shqiptare: Ish-in e kam mik, e ndihmova të zgjidhte unazën për të fejuarën

Moderatorja simpatike Lei Kraja ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Ditë pas dite” të Fjodora Fjorës. Gjatë intervistës, Lei u ndal dhe te...

3 gjërat që duhet të dini para se të fusni në rrethin tuaj shoqëror...

1.Mos e pyet kurrë ku do të takoheni, ajo nuk vendos kurrë: Në qoftë se keni një shoqe Peshore, me siguri ju ka ndodhur...

Bearti sqaron të vërtetën e sherrit me Tean: Nuk është as e para, as...

Tea dhe Bearti janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes, për shkak të deklaratave thumbuese në rrjete sociale. Pasi Tea e përmendi në emision,...

Mirë se erdhët në stinën e Peshores! Ç’do të thotë kjo për shenjat e...

Rreth orës 21.20 të datës 22 shtator Dielli do të përmbushë kalimin e tij mujor duke i hapur udhë ardhjes së stinës së vjeshtës...

Zgjidhni imazhin që ju tërheq më shumë dhe lexoni mesazhin që fshihet pas tij

Pavarësisht se ku jemi dhe çfarë po bëjmë tani, patjetër që ka diçka që na udhëheq gjatë jetës. Ndonjëherë marrim mesazhe dhe udhëzime përmes...

Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura e quan…

Në emisionin Goca & Gra Tea mori një buqetë me trëndafila nga i dashuri i ri, ajo foli për marrëdhënien me Beartin ku zbuloi...

4 shenjat e Horoskopit që mundohen të shmangin gjithmonë faljen

A keni qenë ndonjëherë të frustruar me dikë që refuzon të kërkojë falje kur është e qartë se duhet? Po sigurisht. Të gjithëve u...

Rudina dhe Meri Shehu debatojnë në studio, shkak bëhet horoskopi ditor

Horoskopi ditor dhe besimi në të ka hapur një debat në studion e Rudina Magjistarit, ku moderatorja është shprehur se nuk e beson dhe...

Dieta për shenjat e horoskopit

Astrologjia prek çdo pjesë të jetës madje arrin deri tek përcaktimi i dietës që duhet dhe mund të ndiqni. Jo nuk është e tepërt!...