23.06.2021 10:10
Home Show-stil

Show-stil

Do t’i vini flakën kësaj jave, ja ç’kanë parashikuar yjet për këto data

Dashi Nuk do të lejoni që të tjerët t’ju mënjanojnë. Do të doni me çdo kusht t’ju dalë juaja. Bëni kujdes, sepse kjo do...

Dy shenjat më me fat të horoskopit për sot

Binjakët- Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni rezultatet në punë. Ky është...

FATI YT/ HOROSKOPI, 23 QERSHOR 2021

Dashi Të jesh i motivuar është shumë gjë e mirë, por është e rëndësishme që të mos lejoni që suksesi t’ju largojë nga njerëzit...

Si do të ndikojë sezoni i Gaforres te shenjat e horoskopit

Jemi zyrtarisht në sezonin e Gaforres. Gjatë gjithë këtij sezoni, pa marrë parasysh se çfarë shenje jeni, do të merrni nga energjia e Gaforres...

Sa herë do të bini në dashuri bazuar në shenjën tuaj të horoskopit?!

E keni menduar ndonjëherë sa herë do të bini në dashuri gjatë gjithë jetës suaj? Epo kësaj pyetjeje i erdhi fundi, pasi më poshtë...

Këto janë 4 shenjat e horoskopit që do i ndikojë hëna e re

Qershori do të jetë një ndër muajt e parë që do të shënojë rimëkëmbjen për të gjithë të lindurit në këtë shenjë, sidomos pas...

Njihuni me karakteristikat më të injoruara të secilës shenjë

Të gjithë i dimë tiparet klasike të secilës shenjë: Akrepët janë seksi, Demat janë kokëfortë, Binjakët janë 'me dy fytyra'. Lista vazhdon. Sidoqoftë, këto...

Nuk janë më bashkë? Mozzik dhe Loredana reagojnë pas aludimeve për ndarje

Ditën e djeshme Mozzik i bëri konfuz të gjithë pasi publikoi disa shprehje që në një farë mënyre tregonin se mund t’i kishte dhënë...

Fero rrezikon deri në 5 vite burg, ja çfarë akuzash rëndojnë mbi të

Reperi Fero ka dalë ditën e sotme para gjykatës pas një sherri të ndodhur në vitin 2018, në të cilin u përfshinë Mehmet Elshani,...

Si ta bëni për vete njeriun e zemrës nisur nga shenja juaj e Horoskopit?

DASHI – Nëse jeni të interesuar për një person që i përket shenjës së dashit, atëherë duhet të silleni me të sa më spontanisht....