22.07.2024 04:24
Home Show-time

Show-time

‘E bekuar’, Rudina rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas...

Ish-deputetja e PD Rudina Hajdari, duket se ka rigjetur dashurinë, 2 vite pasi njoftoi divorcin me ish-partnerin e saj. Ka qenë vetë Rudina Hajdari, e...

I përfshirë në një skemë mashtrimi, reperi i famshëm dhe nëna e tij rrezikojnë...

Sean Kingston dhe nëna e tij janë paditur në një hetim për një skemë mashtrimi, gjë që mund të bëjë që muzikanti ta kalojë...

Pas Big Brother Vip, Ilnisa Agolli anëtarësohet në Partinë Socialiste?!

Ditën e djeshme Ilnisa Agolli ka postuar disa foto në InstaStoryn e saj teksa shihet e ulur pas kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliajt dhe...

Cila është frika më e madhe kur ai bie në dashuri? Zbulojeni përmes shenjës...

Dashi Ai ka frikë se natyra e tij pasionante mund ta bëjë atë të pakontrollueshëm dhe ju mund të përfundoni të ndarë dhe të ziheni...

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij...

Artisti i njohur, Shpat Kasapi, si rrallëherë ka rrëfyer për jetën dhe karrierën profesionale. I ftuar në “S’e luan topi”, ai ka treguar për fillimet...

Ja shenjat që tregojnë se partneri po ju tradhton

Sjellja misterioze e partnerit/es është një tregues kryesor se diçka nuk është në rregull. Hetuesja private me bazë në Norwich Charlotte Notley thotë se...

Blero Muharremi dhe e dashura e tij! Ja kush është ajo

Këngëtari i njohur Blero Muharremi, prej kohësh ka deklaruar se është në një lidhje por pa ndarë më tepër detaje, duke preferuar kështu ta...

U përfol për një lidhje me Drini Zeqon, Dea Vieri i jep fund dyshimeve:...

Prej kohësh, Dea Vieri është përfolur për një lidhje me gazetarin Drini Zeqo. Gjithsesi, moderatorja e “E Diell”, i ka dhënë fund të gjitha...

Video&Foto/ Yjet e muzikës botërore, vajzat e grupit “ABBA” shijojnë pushimet në Sarandë

Shqipëria turistike është në faqet e para të mediave prestigjoze. Vendi ynë është kthyer në referencën e miliona turisteve nga e gjithe bota, ku...

Pse Adidas kërkon falje për reklamën e fundit me Bella Hadid?

Firma sportive “Adidas” ka vendosur të heqë modelen gjysmë palestineze Bella Hadid nga një fushatë reklamuese për atletet e saj retro. Kompania njoftoi se do...