23.04.2024 05:34

Stil

Horoskopi për ditën e Martë, 23 Prill 2024

Dashi Mundohuni të jeni krijues dhe të frytshëm, në mënyrë që të gjeni gjallërinë që ju duhet për të çuar përpara projekte unike dhe interesante....

Romantikë të përjetshëm! Shenjat që duan pa kushte

Nga natyra, njerëzit shpesh priren të jenë të paqëndrueshëm dhe ndonjëherë edhe egoistë. Në një epokë ku dashuria e vërtetë, e pakushtëzuar duket pothuajse...

VIDEO/ Shpërthen në lot, Egla Ceno merr mesazhin prekës nga nëna e saj

Aktorja Egla Ceno u përlot ditën e sotme nga një mesazh që mori në ‘Big Love’. Mesazhi i nënës së saj e përloti, duke...

Romeo dhe Heidi së shpejti prindër?! Romeo ben deklaratën e fortë

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë shoqëri deri në 18:00, një emision radiofonik...

“I vobektë! Ti je idiot nga koka te këmbët”/ Degradon në ofendime debatit Egla-Romeo....

Aktorja Egla Ceno dhe Romeo Veshaj janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin në shtëpinë e “BBV”. Çdo gjë filloi pasi banorja u shpreh se...

A është ndarë nga Graciano? Argjira puth një tjetër djalë në studion televizive

Lidhja e Argjirës me Gracianon duket se është duke kaluar një krizë, ndërsa vetë banori në Big Brother ka treguar se mes tyre ka...

BIG BROTHER VIP nis në mënyrë të JASHTËZAKONSHME ! Këndojnë këngën e 100 ditëve...

Spektakli i sotëm i Big Brother ka nisur krejtësisht ndryshe! Banorët kanë “lënë shtëpinë” dhe kanë mbërritur të gjithë në studio, për të interpretuar këngën...

E mori në shtëpi dhe e mbajti disa ditë, vajza që u përdhunua nga...

E ftuar në “S’e Luan Topi”, Ledjona Xheladinaj është surprizuar përmes një letër falënderuese që mori nga një vajzë që për disa ditë e...

Luizi bën ‘stjuardesën’ në avion,iu flet pasagjerëve e i shkrin së qeshuri

Luiz Ejlli, është fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’. Ai është një prej figurave më të dashura të publikut shqiptar i...

Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja rrëfehet në “S’e luan Topi”:...

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?! E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin,...