Dashi

Një ditë e nënshtruar dhe e kontrasteve në marrëdhënie. Në frontin e punës, nuk do të keni lajme të mira. Mundohuni të jeni të kujdesshëm nëse planifikoni të filloni një projekt të ri.

Demi

Ka ardhur koha për të bërë një zgjedhje të rëndësishme në dashuri. Në frontin e punës, përpiquni t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve me eprorët. Tregoni se sa vleni!

Binjakët

Krahasuar me dy ditët e fundit në dashuri jeni shumë më të vendosur. Në frontin e punës, një ditë e ngarkuar. Ju gjithashtu duhet të zgjidhni një çështje ekonomike.

Gaforrja

Përpiquni të shmangni argumentet me partnerin tuaj. Sa i përket punës, favorizohen ata që janë të vetëpunësuar. Ka ardhur koha për të bërë një zgjedhje: nëse gjithmonë bëni të njëjtat gjëra që dëshironi të ndryshoni, jeni vërtet të lodhur.

Luani

Sa më afër fundit të muajit, aq më shumë do të keni mundësi të përjetoni emocione të bukura në dashuri. Në frontin e punës, kjo është një ditë e shkëlqyeshme për ata që janë të vetë-punësuar. Ka edhe nga ata që po përpiqen të bëjnë një ndryshim ose të ndryshojnë rolin e tyre.

Virgjëresha

Nëse do të merreni me tema të ndjeshme, sot është koha e duhur. Nga ana tjetër, në frontin e punës, nëse duhet të flisni me shefin, është më mirë ta bëni.

Peshorja

Lajm i mirë për ndjenjat: Hëna është në shenjën tuaj të zodiakut. Sa i përket punës, ju keni një dëshirë të madhe për të bërë dhe ka mundësi të mira, veçanërisht për ata që punojnë vetë.

Akrepi

Ditë të përshtatshme për të folur për dashurinë. Të Shtunën 17 dhe të Dielën 18 Hëna do të jetë në shenjën tuaj, përfitoni prej saj. Në frontin e punës, ju keni kapërcyer një periudhë të vështirë: tani ne mund të shohim një dritë për një të ardhme më të mirë!

Shigjetari

Takime të reja në dashuri, kultivojini ato për muajt e ardhshëm. Sa i përket punës, ju jeni shumë të lodhur. Mundohuni të jeni më të zhytur në mendime dhe më pak instiktive.

Bricjapi

Probleme dhe agjitacion me ata që kanë lindur nën shenjën e Peshores dhe Dashit. Sa i përket punës, mund të krijohen mundësi të reja në funksion të dimrit.

Ujori

Zemrat e vetmuara mund të marrin frymë lehtësimi: ata mund të përjetojnë një emocion të bukur. Ndërsa për punën, kini kujdes që të mos shpenzoni shumë. Tani keni vendosur të mos bëni gjërat që nuk ju interesojnë.

Peshqit

Nëse një histori nuk ju shkon në rrugën tuaj ose dikush ju duket i largët, sot do të kuptoni se çfarë po ndodh. Sa i përket punës, ka ardhur koha, pas kaq shumë zhgënjimesh, për të kthyer faqen dhe për të parë të ardhmen.