Dashi Sot dita mbart xhelozi dhe nje moment te erret ne jeten tuaj ku ju nuk do t’i beni dot balle presionit qe vijne ne planin personal, por nga gabimet tuaja

Demi Ne fushen e bashkepunimeve nje partner do behet shume antagonist me ju dhe ndoshta do ju fusi ne nje kurth te erret. Po edhe ne marredheniet ne cift sot ka probleme

Binjaket Do ndjeni se duhet te beni nje rigjenerim ne jeten tuaj, por ndjeheni te pafuqishem. Dikush ju ka rrembyer energjine dhe ju akoma nuk po e kuptoni nga ju vjen kjo dobesi

Gaforrja Nga sot fillon nje moment i rendesishem ne jeten erotike dhe shume pasionant. Por momnetet jane me te fuqishme nga sa mund te perballoni. Vuajtja e partnerit do ju beje te vuani

Luani Nje pjestar i familjes do ju ndihmoj dhe do ju behet force ne kete kohe ku duket sikur keni humbur kontrollin dhe drejtimin e jetes dhe jeni para vendimeve te rendesishme

Virgjeresha Planet tuaja sot do hasin nje pengese e cila vjen nga persona qe i dine pikat tuaja te dobeta dhe tashme do bejne demin e madh ne projektet tuaja. Kujdes mesazhet, lajmet dhe informacionet qe ju vijne

Peshorja Ju duhet nje rigjenerim ne pergjithesi dhe nje rigjenerim ne ceshtjet ekonomike ne vecanti, por per kete duhet te hiqni nje ngarkese te semure ne punet dhe shpenzimet tuaja

Akrepi Pasioni fillon sot bashke me ju dhe fuqia e te ndjerit sakte te asaj qe duhet te beni. Punet do t’i keni gjysem te gatshme nga provokimet qe do ju bejne. Ka ardhur koha qe disa persona t’i largoni nga jeta juaj

Shigjetari Kujdes me prapaskenat qe kane te bejne me punen dhe takimet me njerez qe nuk jeni te sigurt a jane te shendetshem ne lidhje me ju dhe interesat tuaja

Bricjapi Nje surprize e pakendshme do ndodhe sot per ju sidomos ne rradhen e miqve dhe jetes sociale. Nje shoqe pune apo nje e afert do t’ju frikesoj per ecurine e nje lidhje erotike

Ujori Fillon fillimi i fundit te nje nenshtrimi qe keto periudha te veshtira ju kishin bere te ndjenit ne lidhje me karieren dhe jeten personale. Sot fillon dukshmeria juaj dhe transformimi juaj

Peshqit Do ju dali nje mundesi udhetimi por ju do ta nderprisni pasi do bini pre e dikujt qe do ju pengoj me qellim te humbni nje mundesi te arte ne zhvillimin tuaj.