Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini njihet për fotot e saj pro vokuese. Bukuroshja nga Elbasani ka thënë shpesh here se është ende beqare. Por ca foto të saj nga hoteli zbulojnë se një mashkull mis terioz po qëndron në dhomë me të dhe kryen edhe punën e fotografit.

Mirëpo, pasqyra ka “tr adhtuar” bukuroshen shqiptare ku shihet një mashkull në hije, duke i bërë fotot e nx ehta në dhomë. Nuk pwrjashtohet mundwsia qw djali tw jetw fotografi i Trejsit, por dyhimet janw tw hapura. Prej dia ditësh, në rrjt po qarkullon lajmi se Trejsi Sejdini është në një lidhje me Don Xhonin. Shkak janë bërë disa foto të publikuara ne rrjet, ku dyshja shfaqet duke darkuar nën shoqërinë e njëri-tjetrit.