Dashi Nje projekt ligjor apo udhetim sot mund te rezultoj pak i veshtire Gjithsesi duhet te tregoni vemendje ne ceshtje dokumentash dhe takimesh te fsheta ne ceshtje ero tike

Demi Per ju dita ka nje zhgenjim ne nje qellim qe lidhet me ekonomine dhe mbeshtetjen e nje personi qe ju kishte premtuar

Binjaket E ardhmja dhe e kaluara sot takohen ne nje pike qe nuk i hapin rruge nje ndryshimi apo sqarimi sidomos me punen dhe familjen

Gaforrja Nje prapaskene qe ju ka prishur shume pune ne te shkuaren sot tenton te rishfaqet si sukses duke ju mashtruar Kjo do vaxhdoj per disa dite

Luani Sot duhe te shkepusni marredheniet e punes me dike qe ka disa muaj qe ju manipulon Duhet te interesoheni per mundesi te reja Para se tju prishin apo presin rrugen e zhvillimit tuaj Kujdes ne ceshtjet shendetesore

Virgjeresha E kaluara nuk mund te perseritet edhe nese ka qene e suksesshme per ju Sot do kuptoni qe nuk do ta keni te lehte te gjeni dike qe ju ndihmon ne jete personale e ekonomike

Peshorja Pavaresisht cfarre degjoni apo planifikoni do kuptoni sot se dikush ju pengon ne realizimin tuaj apo ne projektet tuaja Ndoshta eshte dikush i afert qe ju thurr kurthe

Akrepi Ne dashuri dhe ne ekonomi do ju duhet te kuptoni sot se kush ju manipulon me shume psikologjikisht Si ne dashuri dhe ekonomi dikush po perpiqet tju zhgenjej

Shigjetari Nje menyre e mire sot per tju larguar te kaluares eshte te merreni me veten dhe nje ambjent romantik ku mund ta vendosni veten brenda Por mos u mbyllni nen ndikimin e dikujt qe shef tek ju nje loder

Bricjapi Merrni nje inisiative tuajen ne lidhje me nje ndryshim pune dhe mos prisni nje premtim qe dikush ka muaj qe ju ka dhene Ju favorizohet nje pune qe ka te beje me femrat dhe udhetimet

Ujori Ne jeten tuaj do ndryshoj dicka qe e ndjeni por nuk e kuptoni Keshtu qe ky ndryshim ju gjen te papergatitur edhe ju qe jeni mjeshter te surprizave

Peshqit Te mashtrosh veten do jete direkt energjia d ketyre diteve Cdo manipulim qe do ju behet e ka bazen tek vetja juaj