Dashi Kjo ditë ju fton të bëni zgjedhjet më të mira pa u ngutur. Thuhet se nxitimi është këshillë e keqe dhe prandaj mos harroni se keni mjetet për të marrë kënaqësinë që meritoni, por mos u ngutni kohërave.

Demi Do të jetë e mundur të fitoni një sfidë. Ndër të tjera, nga perspektiva e marrëdhënieve mund të ketë risi të rëndësishme.

Binjakët Sigurisht që të gjithë kanë horoskopin e tyre, por nuk mund të përjashtohet që disa prej jush janë akoma në aktivitet të plotë për atë që ka ndodhur muajt e fundit. Këshilla është që të mos nervozoheni.

Gaforrja Horoskopi i Paolo Fox tregon se do të jetë një e hënë e zbutur për ata që kanë përjetuar pasiguri në dashuri. Kjo javë ju fton t’i merrni gjërat me qetësi.

Luani Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se e vetmja gjë që nuk duhet të bëni këtë javë është të diskutoni ose mbase të mbyllni një derë dhe ta shtyni një person larg. Më mirë të qëndroni të qetë dhe të mos eksitoheni shumë.

Virgjëresha Kjo ditë ji fton të jetoni në një mënyrë më të qetë të gjitha marrëdhëniet. Ju shpesh jeni të zënë dhe me shumë angazhime pune, por kjo nuk duhet t’ju largojë nga ndjenjat.

Peshorja Horoskopi i Paolo Fox specifikon se nuk është koha për të shkundur gjërat, dhe kjo vlen si për ndjenjat ashtu edhe për punën. Përdorni ditën e nesërme për të pushuar dhe për të marrë frymë.

Akrepi Këtë javë, yjet janë ende pak të diskutueshëm, veçanërisht me anëtarët e familjes dhe njerëzit përreth jush. Mundohuni të mos ngazëlleheni shumë se nuk do t’ju sjellë dobi.

Shigjetari Kjo javë ndihmon të gjithë ata që duan të gjejnë qetësi shpirtërore. Kohët e fundit, nuk ka qenë e lehtë të flasësh për dashuri, por sigurohu që gjërat do të kthehen në vendin e tyre sa më shpejt të jetë e mundur.

Bricjapi Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se nëse ka pasur mosmarrëveshje të vogla që nga e enjtja, përpiquni të lini gjërat të ju rrëshqasin sepse është e vërtetë që në këto 24 orë jeni shumë i fortë por nervozizmi mund t’ju kufizojë.

Ujori Ndonjëherë mendoni se nëse nuk do të kishit arritur një marrëveshje apo edhe një pakt dashurie, tani do të ishit më të lirë. Këshilla është që të përdorni ditët në vijim për të kuptuar se cilat janë gjërat që ju bëjnë më të lumtur.

Peshqit Ajo që do të ndodhë këtë javë nuk duhet nënvlerësuar. Së pari, sepse Venusi është ende në shenjën tuaj, kështu që mund të merrni surpriza të këndshme ose të bëni zbulime të papritura.