Dashi Një ditë për t’u shfrytëzuar, për të sqaruar çështje të dashurisë. Në cilën rrugë po shkoni? Çfarë dëshiron në të vërtetë? Venusi është përsëri në anën tuaj, kështu që është koha e duhur për të zgjidhur çdo problem sentimental. Në punë doni të ndryshoni dhe jeni të lodhur nga rutina e zakonshme. Nëse keni grumbulluar borxhe, është koha ta shlyeni atë.

Demi Këtë javë emocionet rriten dhe do të jetë e mundur të fitoni një sfidë. Ndoshta është koha për të dhënë një përparim në jetën tuaj, ndoshta duke ndryshuar qytet ose punë.

Binjaket Nuk do të gaboni në disa zgjedhje që duhet të bëni. Falë Hënës në shenjë, takimet favorizohen. Gjërat janë më të mira në punë, dhe ju mund të zgjidhni një problem.

Gaforrja Horoskopi i dates 1 Mars 2021 tregon se sot do të jetë një ditë interesante për ndjenjat ndërsa familja do të donte të ndihmohej më shumë. Të nevojitet pak qetësi, kështu që ndonjë udhëtim nuk do të ishte edhe aq keq.

Luani Horoskopi per daten 1 Mars 2021 sinjalizon se sot do të keni pak “siklet” në dashuri. Bëni durim që midis të dielës dhe të hënës do të keni në krah Hënën dhe Venusin dhe mund të merrni diçka më shumë. Mos u lodhni shumë në punë.

Virgjeresha Të dielën përpiquni të mos izoloheni. Hëna, ndër të tjera, do të jetë kundër jush gjatë fundjavës. Do të përfshiheni në debate. Mendoni dy herë para se të flisni …

Peshorja Mos kini frikë të shprehni mendimet tuaja. Urani në shenjën tuaj do ju japë forcën e duhur për të adresuar më mirë të gjitha problemet.

Akrepi Nuk ju pëlqen t’i thoni i dikujt “po” sepse besoni se kjo tingëllon kaq e pasigurt. Dhe ashtu është. Por të jeni të sigurt se person nuk do të gjejë një ofertë aq të mirë sa e juaja.

Shigjetari Ju jeni ndër shenjat kryesore të vitit 2021 dhe deri në fundjavën e ardhshme do të keni fat dhe sukses. Prandaj duhet të filloni të planifikoni gjërat që janë të rëndësishme për ju, sipas këshillës së horoskopit per daten 1 Mars 2021.

Bricjapi Nuk do keni aspak probleme sot ju qe jeni ne një lidhje dhe madje do i sqaroni edhe disa probleme te se ardhmes. Beqaret do tërhiqen nga persona te bukur ne pamje, por pa asnjë vlere morale. Kujdes sepse mund te vuani me vone po hodhët hapa te nxituara. Çështjet financiare do ecin me se miri. Do keni para edhe për t’iu dhënë hua disa personave.

Ujori Sot do të jetë një ditë intriguese sa i përket ndjenjave: shumë pasion me partnerin. Në vend të kësaj, jini të kujdesshëm në familje pasi mund të ketë ndonjë tension me një anëtar të familjes.

Peshqit Në përgjithësi, ju keni një dashuri të madhe për të tjerët dhe jeni zemërgjerë, në të njëjtën kohë jeni edhe shumë emocionues dhe kur madhësia e tij tejkalon kufirin, dilni nga realiteti dhe humbni kontrollin.