Dashi Shumë konfuzion në shenjën tuaj. Ju nuk jeni i sigurt se çfarë të bëni. Vendosni vetes qëllime dhe përpiquni t’i arrini ato pa u humbur në muhabet. Në punë është një fazë disi komplekse.

Demi Periudhë interesante për shenjën e Demit. Ju do të jeni në gjendje të ndjeni tërheqje për një person që deri më tani e keni parë vetëm si mik. Në punë, dëgjoni propozimet që ju bëjnë, keni yjet në krah.

Binjakët Jini të kujdesshëm në vendin e punës. Kjo nuk është koha për të gjetur mundësi të reja. Bëni durim, koha juaj do të vijë. Në punë disa probleme për shkak të nervozizmit.

Gaforrja Horoskopi i Paolo Fox tregon se ankthi shpesh është një problem serioz për ju. Mos u stresoni, mendoni pozitivisht dhe gjithçka do të jetë mirë.

Luani Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se gjysma e dytë e ditës përfaqëson një rikuperim të shkëlqyeshëm për ju. Mundohuni të bëni kujdes me shpenzimet.

Virgjëresha Nëse jeni të zënë, marrëdhënia juaj do të kalojë një periudhë krize. Mos u dekurajoni dhe zgjidhni problemet. Në punë mund të ndiheni të mbingarkuar: ka shumë gjëra për të bërë dhe shumë shpesh jeni vetëm ju që duhet t’i bëni.

Peshorja Horoskopi i Paolo Fox specifikon që në orët e para të ditës të përpiqeni të merrni vendime që i keni shtyrë deri tani. Jini të përgjegjshëm dhe realist.

Akrepi Duhet të keni kujdes me fjalët tuaja, shpesh tingëlloni tepër lart dhe rrezikoni të kaloni nga e drejta në të gabuar. Në dashuri ka ardhur koha të gjeni një pikë takimi, dhe të kërkoni falje.

Shigjetari Kohë të vështira për Shigjetarin. Mos reagoni shumë. Moderoni veten tuaj. E njëjta gjë vlen edhe për çështjet e biznesit.

Bricjapi Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se gjithmonë prisni demonstrata nga ata që ju duan, mbase ka ardhur koha që edhe ju t’i jepni ato.

Ujori Surpriza në ajër për ujorin, dashuri të reja në horizont dhe mundësi të reja për çiftet. Sa i përket punës, ju mund të kompensoni kohën e humbur dhe madje të fitoni pak më shumë nëse punoni vetë.

Peshqit Do të ndiheni të fortë dhe do të ndiheni sikur mund të pushtoni botën. Ndoshta është koha për të marrë një vendim drastik. Një lajm i mirë po vjen në punë.