Çifti Tea Beart ishin tejet të komentuar së fundi se romanca e tyre veç se ka përfunduar. E këtë e bëri të ditur Bearti për Express Rozë.

Ata kanë larguar edhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Megjithatë siç duket, Bearti nuk është se po e ndjen edhe shumë mungesën e ish të dashurës pasi siç duket po din se si ta kalojë kohën edhe pa të. Ai ka publikuar një fotografi në storin e tij në Instagram duke dëshiruar të shikojë ndonjë film.

Bearti, pranë vetës ka laptopin derisa ka pyetur ndjekësit t’i sugjerojnë ndonjë film. Theksojmë se, jo shumë ditë ai bashkë me Tean kalonin kohë së bashku duke shikuar filma. Tea dhe Bearti janë ndarë pas disa muajsh lidhje duke mos zbuluar arsyen e ndarjes apo se si erdhi deri te ky vendim i tyre.