Kandidatja e Partisë Socialiste në Tiranë, Najada Çomo ka votuar së bashku me familjen e saj.

Lajmin e ka bërë me dije përmes publikimit të një fotoje me bashkëshortin dhe vajzën e saj duke pirë kafe, në rrjetin social Facebook, ku edhe ka shkruar “Ne votuam”.

Çomo ka theksuar se kjo është hera e parë që të tre konsumojnë një kafe pas 412 ditësh.

 

Ne votuam❤️❤️❤️,, nje kafe bashke me Rolin&Greis pas 412 diteve

Posted by Najada Çomo on E diel, 25 April 2021