Marina Vjollca feston sot 29-vjetorin e në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga të gjithë, që nga familja, shoqëria, kolegët e deri tek fansat. Por sigurisht në sy ra urimi i bashkëshortit të saj, Getoarit, i cili çdo vit sigurohet ta surprizojë me fjalët.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Unë e gjitha çfarë duhet të bëj është të shoh sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e dashur”-shkruan Getoari.