Justin Bieber po shijon ditët e nxehta të verës së bashku me bashkëshorten e tij, Hailey Bieber. Ajo që mori vëmendjen e të gjithëve në këto momente relaksi të këngëtarit ishte një foto e tij e publikuar në “Instagram” më të cilën ngjalli dyshimet e të gjithëve.

“Mami dhe babi”, shkroi ai në foton me Hailey-n dhe rrjeti po “zien” nga dyshimet se dyshja do të bëhen prindër për herë të parë.

Akoma nuk ka asnjë konfirmim nga ana e çiftit dhe të gjithë janë sy e veshë për të mësuar më shumë detaje.

Kujtojmë se dyshja u kurorëzuan me martesë në vitin 2018-të. Asokohe të dy ata ishin shumë të rinj në moshë për të marrë një vendim aq të madh për jetën, ndaj u komentuan gjerë e gjatë për këtë fakt.

Më herët, Hailey ju është përgjigjur të gjithë skeptikëve për martesën e tyre në moshë të hershme dhe ka treguar se çfarë i shtyu të dy të shkonin drejt celebrimit. Kur vendosën të martoheshin Hailey ishte vetëm 21 vjeçe, ndërsa Justin 24.

“Ne ishim shokë shumë përpara se historia të bëhej romantike. E dinim se kishim diçka që na lidhte dhe për atë çfarë donim për të ardhmen tonë. Flisnim shpesh për vendimin e martesës në moshë të re. Diskutonim dhe donim një familje të madhe në moshë të vogël. I dinim këto gjëra pa ditur ende se donim të ishim me njëri-tjetrin. U martova kur isha vetëm 21 vjeç, 2 muaj para se të bëhesh 22 që është një moshë çmendurisht e re për diçka të tillë. Duket qesharake kur e thua me zë të lartë, por për mua dhe Justin tingëllon ndryshe”, ka thënë ajo.