Xhensila Pere e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora u bë pjesë e një loje shumë të sikletshme ku duhet t’i çonte një mesazh +18 disa nga emrave më njohur të showbizit. Një prej tyre ishte dhe miku i saj Olsi Bylyku, të cilit Xhensila i shkroi: “Zemër a e di sa më ke munguar mbrëmë? Më ngeli në mendje masazhi që më bëre. Do takohemi përsëri sonte mbrëma?”

Pas disa minutave Olsi i ktheu përgjigje duke e vendosur Xhensilën akoma më në siklet me atë që zbuloi.

“Shpirti të kam thënë 1000 herë se bashkë jemi miq, por do prishesh me njerëzit e tjerë që se dinë që pi hashash”, i shkruan Olsi.