Ka ardhur momenti ku duket sikur te gjitha jane ngurtezuar ,apo kemi ndjere mangesi ne jeten sentimentale. Kjo ndodh pasi brenda nesh po behet nje metamaorfoze e thelle

Aferdita ne Bricjap takohet me Plutonin qe eshte planeti i Vdekjes dhe rilindjes. Plutoni eshte plotesimi qe lind nje cikel te ri te jetes. Pra nga sot takohet djegja me e madhe e Plutonit dhe rigjenerimi qe vjen pas saj dhe na gjen me te bukur dhe me te lire.

Dashi

Sot keni nje mundesi te kaloni rrethin e zjarrit shpirteror per te bere nje fillim te ri i cili ju lejon te beheni me te hapur ndaj ndryshimeve dhe projekteve .Jeta personale kalon nje moment te veshtire.

DEMI

Nje situate e rendesishme ne lidhje me projeketet per pune apo per nje levizje diku jashte vendit do vihen sot ne pikpyetje apo ne diskutim. Por nje marrdhenie erotike merr fund dhe ju hap rrugen per dicka te re.

Binjaket

Per ju sot dita ka shume epersi persa i perket puneve ne planin ekonmik. Do sqaroni nje ceshtje te rendesishme ekonomike por edhe personale qe do ju sjelli rigjenerimin.

Gaforrja

Sot ndodh nje ballafaqim shume i fuqishem i cili ka te beje me nje partneritet te rendesishem qe mund ti jepet fund ose nje marrdhenie personale e cila kalon nje sprove te madhe.

Luani

Nje ceshtje pune e cila ka edhe nje prapaskene ekonomike do diskutohet ne diten e sotme. Por ju mund te humbni nje investim ose te shpetoni nga nje lidhje e veshtire pune apo dikush qe ju lodh.

Virgjeresha

Nje dite e rendesishme kjo e sotmja per nje vendim erotik dhe nje mundesi per te kapercyer fobite dhe friken e zhdukjes apo te humbjes se nje partneri erotik Ju pret nje rigjenerim.

Peshorja

Nje ndryshim i madh ne marrdheniet familjare pritet te ndodhi kete periudhe. Dicka e madhe ndodh dhe ju do kaloni nga nje menyre jetese ne nje tjeter por gjithmone duke kaluar nje moment te veshtire.

Akrepi

Nje moment deciziv ne diten e sotme ne lidhje me nje mesazh erotik qe peisni por edhe me nje mundesi per tu cliruar nga pengesat dhe frika per te vepruar. Nje ceshtje morali apo takimi ka rendesi te madhe sot.

Shigjetari

Per ju jeta duket sikur po shkon ne fije te perit drejt nje problemi ekonomik dhe personal por qe nuk keputet.Pas ketij momenti do keni nje clirim apo ndryshim te dukshem ne ecurine tuaj.

Bricjapi

Nje takim erotik do kthehet ne pasion te madh per ju por qe nuk duhet ta lejoni tju pushtoj dhe tju komandoj ne menyre te tille qe te ngeleni pergjithmone nje vrime e zeze.

Ujori

Dita e sotme ka shume rendesi ne lidhje me ate cfarre doni te ndryshoni shpirterisht. Ne nje ceshtje personale erotike do i jepni fund pasi mendoni se ju eshte bere pengese dhe vuajtje.

Peshqit

Nje dashuri e pamundur shfaqet ne horizont dhe kjo do ju beje te doni te ndryshoni veten qe ti pershtateni kushteve te reja. Por per kete duhet te nxirni flatra te reja.