Teksa ishte pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP, Filloreta Raçi, realizoi këngën “Diell”, e cila tashmë ndodhet si ‘demo’ edhe në YouTube. Kjo këngë është bërë një hit dhe numëron mbi gjashtë milionë dëgjime.

Së fundmi Fifi ka publikuar në Instagram disa pamje të një shkolle në Lipjan, ku nxënësit të grupuar interpretojnë hitin e saj. Me këtë rast kengetarja i ka dhene nje mesazh Arbanës.

“Arbana në prime, pasi dola më pyete çka fitove nga eksperienca në Big Brother VIP… Përgjigjen po ta jap sot shpirt. Kam fituar dashurinë më të madhe në botë, emocion dhe jetë… Faleminderit edhe ty për çdo gjë”, shkruan Fifi.