Zhvillimet e fundit në Big Brother VIP kanë tërhequr vëmendjen e qindra mijëra shqiptarëve. Padyshim, lidhja mes Donaldit dhe Beatrix është me e komentuara.

Donaldi edhe pse i dha shpresa Borës për një rikthim, brenda shtëpisë së “Big Brother” filloi romancën me Beatrix Ramosaj.

Kjo ka bërë që në mbështetje të Borës të dalin me dhjetëra personazhe të njohura, mes tyre edhe Luana Vjollca. Ajo ka postuar një foto teksa ka shkruar: “Me Borën”, duke marrë edhe pëlqimin e kësaj të fundit. Mbrëmë, përmes një mesazhi, ajo kërkoi që Donaldi të mos kryeqësohet për këtë që ka bërë.