Dashi

Sot Plutoni ne Bricjap do behet i pakalueshem nese nuk jeni te afte te dini te humbisni apo te dini te dashuroni deri ne fund pavaresisht pasojave

Demi

Mos lejoni qe ndjenjat tuaja sot per dike qe ju duket i paaritshem te kthehen ne platonike dhe ju te beheni si nje nga herojne e e Shekspirit me dramen e dashurise ne zemer

Binjaket

Ju e dini qe nuk jeni te afte per sprova te medha, keshtu qe do i vini rrotull vorbulles se ndjenjave duke e pare nga larg .

Kureshtja vetem mund t’ju shtyje te merrni vendimin e guximshem per tu vetmohuar

Gaforrja

Keni perballe sot dike qe e doni shume por qe do sprovohet si per vete si per ju.

Kjo ndjesi qe ju jep dhimbja e dikujt te dashur do ju beje te reflektoni se si do vazhdoni me tej

Luani

Sot duhet ta hiqni qafe nje here e pergjithmone nje person qe ju provokon ndjenja por qe nuk mund ta lini zbuluar ndersa lidhja juaj ka vdekur. Pikerisht kete rol te veshtire do merrni sot persiper

Virgjeresha

Dita e sotme ne shenjen tuaj ka veçantine se do veje perballe dashurine me Plutonin qe mban gjashte muaj ne boten e tij krijesen tuaj.

Mos ndoshta do lejoni qe te marre edhe dashurine tuaj per kaq kohe larg jush??

Peshorja

Sot do kujtoni me shume nje person qe do gjithçka nga te tjeret qe te besoj se e duan apo qe te sigurohet per sinqeritetin e duhur.

Por dikush i afert do ju sprovoje deri aty sa te kuptoni qe jeni ju qe e doni me shume

Akrepi

Nje dite pasionante pasi do nxirrni talentin tuaj rimeshirues pas nje humbje qofte edhe sentimentale. Kush mendon se mund t’ju sprovoje ju e ka gabim.

Ju jeni vet plutoni Autokatasrofine e keni ju si force askush tjeter

Shigjetari

Pasiguria juaj sot mund te jete e tille qe te doni te beni nje kurban ne emer te zotave apo frikes.

Po kjo mbart dhimbje pasi diçka e dashur per ju do hidhet ne emer te frikes suaj apo adhurimit tuaj

Bricjapi

Pretendohet qe ju jeni te keqinj per te bere te tjeret dhe veten me te pjekur.

Po sot po merrni edhe nje ndihme, pasi Plutoni ne shenjen tuaj do sprovoje nxenesit tuaj dhe vete ju

Ujori

Qellimi justifikon mjetin dhe ky mesazh per ju ka ne baze ftohtesine e ndjenjave dhe largesine ne distance per te mos u ndikuar nga energjite e askujt.

Keshtu qe kete sprove do ta shihni si nje film ne kinema

Peshqit

Per ju dita e sotme ka rendesi esenciale persa i perket rregullave dhe qokave qe mendoni se i mbajne njerezit ne marrdhenie.

Por, sidoqofte ky test qe do kaloni sot ka te beje me forcen instiktive manaxhuese apo pasionate.

Krime pasioni?? Apo ne emer te tradicionales?? Ja te shohim…