Ish-presidenti amerikan Barack Obama, i ka bërë një urim të veçantë bashkëshortes së tij. Michelle Obama, për ditëlindjen e saj.

Ai ka ndarë një fotografi në Instagram, ku shihet duke e puthur atë, derisa ka shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen Michelle! Dashuria ime, partnerja ime, shoqja ime më e mirë”, ka qenë urimi i Obamas.

Fotoja duket të jetë një imazh i sapo publikuar dhe duket se është shkrepur në Hawaii, ku çifti ka pushuar gjatë Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.