Policia ka bluinduar Tiranën këtë të martë, edhe pse jemi një ditë para mbajtjes së Finales së Conference League. Tifozët e Romës dhe Feyenoord.

Sipas informacioneve, policia thotë se nuk ka sherr, por vetëm dyndje turistësh në kryeqytet.