Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është në periudhën më të ngarkuar të saj. Ajo çdo mbrëmje është në koncerte në qytete të ndryshme të Shqipërisë dhe jashtë kufijve tanë.

Mirëpo, së fundmi, Dafinës i ka ndodhur diçka e papritur. Ajo menjëherë pas koncertit të së hënës, ka thyer dhëmbin.

Këtë e bëri të ditur vetë ajo përmes disa fotove të postuara në Instastory duke treguar dhëmbin.

“Kur e thyen dhëmbin pas koncertit… Çfarë thënie ka, a thua?”, ka shkruar Dafi përmbi imazh.