Ju nuk e dini nëse ndjenjat tuaja janë të ndërsjella, sepse nuk mund të hyni në mendjen e tjetrit. Ka kuptim.

Megjithatë, ka “shenja”, “indikacione” apo si të doni t’i quani ato, për secilën shenjë të horoskopit që tregojnë se partneri është kokë e këmbë i dashuruar.

Për 100% siguri, më mirë lexoni edhe horoskopin e tij.

Dashi (21 Mars – 20 Prill) Anulon planet për të qenë me ju.

Demi (21 Prill – 20 Maj) Ju kërkojnë kudo.

Binjakët (21 maj – 21 qershor) Ju komunikoni vetëm me një shikim.

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik) Ajo gatuan dhe kujdeset për ju si një “nënë”.

Luani (23 korrik – 23 gusht) Bën fotografi me ju dhe ia tregon ato të gjithëve.

Virgjëresha (24 gusht – 22 shtator) Ai kujton detajet më të vogla në lidhje me dëshirat tuaja dhe i zbaton ato.

Peshorja (23 shtator – 22 tetor) Përdor “ne” në vend të “unë”.

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor) Ai rrëfen mendimet e tij.

Shigjetari (23 nëntor – 21 dhjetor) Ai ju merr me vete në aventurat e tij.

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar) Bën plane për të ardhmen me ju.

Ujori (20 janar – 19 shkurt) Ai mëson edhe hobet tuaja më të çuditshme për të kaluar kohë së bashku.

Peshqit (20 shkurt – 20 mars) Realizon me ju fantazitë më të egra.