Çifti Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ndër personat më të përfolur të vitit 2022 në Shqipëri.

Dyshja festuan rreth një muaj më parë përvjetorin e tyre të 4 të lidhjes. Pas gjithë situatave në Big Brother VIP Albania, moderatorja arriti edhe 1 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, duke u bërë kështu një nga vajzat më të ndjekura të showbizit shqiptar.

Pra 65% të ndjekësve që Donaldi ka në Instagram, i ka edhe Bora Zemani.

Thënë më thjesht, statistikat tregojnë se Bora Zemanin e ndjekin 1 milion persona, ndërsa Donaldin e ndjekin 350 mijë persona, nga të cilët 227 mijë vijnë nga Bora Zemani. Pra a do kishte Donaldi të njëjtin sukses nëse nuk do të ishte i dashuri i Bora Zemanit?

Historia e tyre e dashurisë u bë kryefjala e mediave, dyshja, tani kanë rregulluar raportet dhe janë të pa ndashëm nga njëri-tjetri. Bora ndau një moment intim me Donaldin në Instagram. Pak para gjumit, Bora ledhaton pa pushim fytyrën e Donaldit.