Reperi nga Kosova, Getinjo komentohet shpesh për deklaratat e tij brenda Big Brother VIP Kosova. Së fundmi reperi ka habitur publikun, duke treguar shifrën marramendëse që ka shpenzuar për një palë syze.

Getinjo tregoi se ka shpenzuar 11 mijë franga (afërsisht 11 mijë euro) për një palë syze.

”11 mijë franga syze kam blerë dhe as nuk e di ku i kam”, tha reperi.