Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli është shndërruar në një fenomen. Ai po merr një përkrahje të madhe në të gjitha trojet shqiptare.

Kauzes per perkujdesjen ndaj shendetit i eshte bashkuar edhe spitali Family Hospital.


“🩺Family Hospital mbështet @luiz.ejlli në rrugëtimin e tij në Big Brother Vip Albania💪🥇. Family Hospital duke filluar nga sot ofron 50% falas për çdo ekzaminim për secilën familje të mbështetësve të Luizit, si një mesazh për më shumë kujdes ndaj shëndetit.🙏 Bashkë do ia dalim të përballojmë çdo sfidë🤝”, shkruhet në postimin e spitalit.

Kete e ka shperndare edhe vete faqja e Luizit qe menaxhohet nga familja ku shkruan se dhe brenda shtepise, kujdeset per fansat e tij.