Dashi
Sot fillon perballja me nje deshire te madhe per tu ndjere te plotesuar ne dashuri!

Demi
Nje ceshtje familjare nuk do hapet per mire ne diten e sotme! Kujdes ne debatet qe mund te beni!

Binjaket
Nje lajm i mire mund te merret me sysh nese nuk e mbani per vete!

Gaforrja
Nje ceshtje ekonomike sot do komplikohet me shume se duhet duke ju nervozuar!

Luani
Nje ndricim i cili do zgjasi disa dite duhet shfrytezuar nga ju per te pare me mire mundesite qe ju jepen!

Virgjeresha
Keni nje te fshehte shpirterore apo nje vuajtje e cila po nuk u perkthye ne diskutim ju bene te ndjeheni vetem!

Peshorja
Sot do duan t’ju ndryshojne drejtimin ne jete me nje prezantim te ri dhe joshes ne jeten personale!

Akrepi
Ju pret nje reklame e madhe dhe nje mundesi pune ku do viheni ne qender te vemendjes!

Shigjetari
Nje udhetim jashte vendit ju ngroh zemren pasi ju sjel nje fryme erotike dhe aventure! Kujdes nje ceshtje ligjore!

Bricjapi
Do bllokoheni disi shpirterisht dhe ekonomikisht ne medyshjen qe keni per tu hapur me te tjeret!

Ujori
Perball jush del nje mundesi e re per nje bashkepunim te rendesishem apo per nje martese!

Peshqit
Do keni nje perballje ligjore per nje ceshtje ekonomike apo trashegimie! Kujdes shendetin!