Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj trupore dhe provokimet që ajo bën me veshjet.

Këtë të premte, teksa modelja ka qenë duke ngrënë një banane në verandë, këngëtari i është afruar duke e ngacmuar.
Ai madje është shprehur duke thënë pse nuk ishte ai vetë një banane.

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”- u dëgjuar të thoshte Luizi, i cili më pas u largua nga veranda, teksa banorët e tjerë dhe vetë modelja nisën të qeshnin.