Moderatorja Kiara Tito ka reaguar pasi doli nga shtëpia e Big Brother dhe pas propozimit për martesë që mori nga Luiz Ejlli. Kiara në një postim në Instagram ka publikuar një foto të unazës, ndërsa krahas ssaj shkruan që nga ai moment u gëzua shumë, saqë ka harruar çdo dhimbje e zhgënjm.

Ndërkohë, Kiara ka falënderuar publikun për mbështetjen, mesazhet dhe votat që ata i kanë dhënë gjatë rrugëtimit për herë të dytë në BBVIP.

“Zemra plot! Aq shumë u gëzova dje, sa harrova çdo dhimbje, lot, zhgënjim. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen që keni treguar gjatë rihyrjes time në shtëpinë e Big Brother. Çdo mesazh, koment, apo votë mbështetëse e ka bërë këtë eksperiencë të paharrueshme dhe të veçantë për mua! Dashuria mbizotëroftë në zemrat tuaja! Sinqerisht, realisht e juaja”, shkruan Kiara.