Seanca e sotme parlamentare u shoqërua me debate të forta dhe akuza nga të dyja palët si mazhoranca ashtu edhe opozita.

Tema më e nxehtë ishte ajo e arrestimit të zyrtares së Ministrisë së Shëndetësisë.

Nga ana tjetër ajo që s’u pa ishin bisedat “kokë më kokë” mes Vokshit dhe Kryemadhit. Në praninë e Erisa Xhixhos, vihet re që me dokumente në duar, dy deputetet po diskutonin me njëra-tjetrën.

Deputetja Vokshi në asnjë moment nuk iu nda Berishës si jashtë Kuvendit ashtu edhe në sallë.

FOTOT/ Çfarë nuk u pa sot nga seanca e Kuvendit, Kryemadhi kokë më kokë me "sekretaren" e BerishësFOTOT/ Çfarë nuk u pa sot nga seanca e Kuvendit, Kryemadhi kokë më kokë me "sekretaren" e BerishësFOTOT/ Çfarë nuk u pa sot nga seanca e Kuvendit, Kryemadhi kokë më kokë me "sekretaren" e Berishës