Emily Ratajkowski po feston ditëlindjen dhe për të përkujtuar ditën e saj të madhe, po hedhim një vështrim në fotot e saj më të nxehta me bikini.

Modelja dhe aktorja ka mbushur 32 vjeç, ajo është mami e një djali dhe zotëron një binzes në krijimin dhe shitjen e rrobave të plazhit.

Emily shpesh i ngacmon fansat me veshjet e zjarrta të notit. Ne kemi përzgjedhur më të nxehtat nga koleksionet e shumta të saj.

Le t’i hedhim një sy…