Klea dhe Elgiti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Çifti ka mbajtur një dasmë madhështore mbrëmjen e djeshme në Himarë.

Historia e tyre e dashurisë nisi rreth shtatë vjet më parë, kur bashkëpunuan për këngën “Amla”, ndërsa tashmë janë prindër të një djali të quajtur Krid, i cili një ditë më parë mbushi 3 vjeç.

Xing sjell një video nga festa ku shihet një super atmosferë, ku Klea dhe Elgiti kanë kërcyer ndërsa i rrethonin një grup që i bien tupanave.