Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë pas arrestimit për kultivim të bimëve narkotike. Enca u arrestua pak ditë më parë, pasi në banesën e saj u gjet kanabis.

Këngëtarja ka postuar sot një postim ku falenderon të gjithë që e mbështetën në këtë periudhë të vështirë.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova”, shkruan Enca.