Dashi
Dite shume e qete dhe aspak problematike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do ju beje ta dashuroni edhe me tepër jetën.

Demi
Pasioni do rindizet gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale dhe gjerat do ecin për mrekulli. Si ju ashtu edhe partneri juaj do i shprehni me më tepër pasion ndjenjat.

Binjaket
Beni kujdes me ato qe do thoni gjate kësaj dite sepse ne një moment apo ne një tjetër situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit. Perpiquni te tregoni kujdes.

Gaforrja
Ju qe jeni ne një lidhje do kaloni aq shume momente pasionante saqë mund te arrini edhe ne ekstaze. Çdo gjë do jete edhe me e bukur nga sa e kishit menduar.

Luani
Ka shume mundësi qe te ketë konflikte te forta sot ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah. Secili do kërkojë te dale e tija dhe nuk do pranoje kurrsesi te beje lëshime.

Virgjeresha
Dite shume pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Marrëdhënia me partnerin do mbetet e ngrohte dhe shume e mire. Parashikohet te kaloni caste te lumtura.

Peshorja
Zemra juaj nuk do përjetojë asnjë emocion te veçante gjate kësaj dite. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa menduar për te ardhmen. Beqaret duhet te tregohen me te duruar ne mënyrë qe ta gjejnë personin qe do ju përshtatet me tepër.

Akrepi
Do keni disa mosmarrëveshje sot ne jetën tuaj ne çift megjithatë nuk duhen dramatizuar gjerat. Gjithçka mund te rregullohet me pak qetësi dhe durim.

Shigjetari
Do keni dëshira te çmendura gjate kësaj dite dhe partneri nuk do arrije dot t’ua plotësojë te gjitha. E mira do jete t’i merrni gjerat sa me shtruar.

Bricjapi
Gjendja e jetës suaj ne çift nuk do jete aspak ashtu si ju e kishit ëndërruar. Here pas here do keni edhe probleme apo debate te mëdha me partnerin.

Ujori
Do jeni shume tolerante ndaj njeri-tjetrit sot juve qe jeni ne një lidhje dhe gjithçka do ece si duhet. Partneri ne disa momente do ju adhuroje.

Peshqit
Dite shume e veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do bashkëpunoni për çdo gjë dhe gjithçka do shkoje me se miri. Beqaret do e kërkojnë kudo princin e tyre te kaltër.