Luiz Ejlli, është fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’. Ai është një prej figurave më të dashura të publikut shqiptar i cili po korr një sukses të jashtëzakonshëm me projektet e tij muzikore dhe jo vetëm.

Ditën e sotme, nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij personale të Instagram-it, Luizi ka ndarë një video qesharake për fansat e tij.

Teksa ka qenë duke udhëtuar me avion, ai është prezantuar si ‘stjuardesë’ teksa iu ka folur pasagjerëve duke i ‘shkrirë’ së qeshuri.👇🏻