21.10.2021 01:33
Home Kërko

이천러브 호텔●●진주출장샵【카카오톡:za33】 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

“Çmendet” moti në Australi, breshër sa një grusht

Një stuhi e frikshme ka goditur bregun lindor të Australisë, e shoqëruar me breshër sa një grusht. Si psojë janë dëmtuar ndërtesa të shumta. Siç...

Kjo është shenja më e mirë për të krijuar një lidhje

Burrat Virgjëresha mund të jenë të zgjuar, por të këqij. Ja çfarë i bën ata të mrekullueshëm dhe pse duhet të keni kujdes gjithmonë! Si...

Bashkëqeverisja po kërkon një president tjetër mbi palët, Shqipëria një opozitë të re!

Nga Aranit Muraçi Prania e presidentit shqiptar Ilir Meta, në tribunën “vip” të Celtic Park, duke festuar si ultrasit e tjerë me shallin ngritur lart,...

Bashkimi bën gjestin e papritur ndaj Alvisës

Sot në Për’puthen u transmetua takimi i Brunos dhe Antonias, ama vëmendjen e morën minutat e fundit të programit. Bashkimi, një nga konkurrentët më të...

FIFA merr vendimin, përcaktohet vendi organizator i Botërorit të Klubeve

Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, njoftoi këtë të mërkurë se botërori i radhës i klubeve do të luhet në Emiratet e bashkuara Arabe në...

Nikolla vizitë në Greqi, takon homologun e saj: Kemi marrë mbështetjen për integrimin tonë...

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla po zhvillon një vizitë zyrtare në Greqi, ku është takuar me kryeparlamentarin e Greqisë, Constantine An. Tassoulas. Në këtë takim...

Fati yt/ Horoskopi, 21 tetor 2021

Dashi-Së fundi nuk ka qenë një periudhë e lehtë për marrëdhënie, por tani do të kthehet sërish mbarëvajtja dhe lidhjet tuaja do të lulëzojnë...

SHBA/ Rastet e COVID-19 në nivelin më të ulët në tre muaj

Rastet e përditshme të COVID-19 në SHBA kanë zbritur në nivelin më të ulët në tre muaj. Me 81 238 raste të reja të raportuara,...

Fitoi betejën me kancerin e gjirit, Manastirliu sjell shembullin frymëzues të Gjenovefës

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu solli sot shembullin frymëzues të Gjenovefës, e cila me kurajo ka fituar betejën kundër kancerit të...

Viroza që ngjan si Covid: Kollë me dhimbje fyti dhe frymëmarrje të rënduar

Virozat e stinës që po qarkullojnë kanë prekur të rritur dhe të vegjël. Temperaturë, kollë me dhimbje fyti dhe deri frymëmarrje pak të rënduar janë...