26.07.2021 07:52
Home Kërko

�������������������������������������������katalk:Za31��� - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Ilir Meta ka filluar të sillet si President i shkarkuar.

Mero Baze Ilir Meta është kthyer sot në zyrë në Tiranë. Për gati një javë ai ka qenë privatisht në një udhëtim në SHBA, me...

“Nuk kishim lodra, por kishim shumë dashuri”/ Adrola Dushi në një rrëfim të rrallë...

Modelja bukuroshe, Adrola Dushi nuk e harron origjinën e saj, pavarësisht suksesit që po arrin çdo ditë. Ajo ishte e ftuara e radhës në emisionin...

Dy gra zyrtarizojnë martesën në Mal të Zi

Dy gra kanë zyrtarizuar, edhe para ligjit, bashkimin e tyre në Mal të Zi, duke shënuar herën e parë që ndodh një gjë e...

Pandemia, valë dorëheqjesh masive mes punonjësve amerikanë

Ndërsa lehtësohet situata e pandemisë së koronavirus në Shtetet e Bashkuara, ekspertët thonë se një numër i paprecedent njerëzish po zgjedhin të lënë punën...

Shenjat zodiakale që mezi e marrin veten nga një ndarje

Këto janë shenjat e zodiakut të cilave u duhet më shumë kohë të shërojnë zemrën pas një plagosjeje në dashuri! Demi Për Demin, emocionet e...

Djali i George Soros kalon pushimet në Shqipëri dhe poston foton me Ramën: Kënaqësi...

Alex Soros, djali i filantropistit George Soros, po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar. Ai ka postuar një foto teksa shihet në shoqërinë e kryeministrit...

Greqia vendos për fillimin e vaksinimit të 12-15-vjeçarëve

Greqia do të zgjerojë fushatën e saj të vaksinimit kundër COVID-19 edhe te moshat 12-15 vjeç në gusht, njoftoi sot ministri i Shëndetësisë, Vassilis...

Kolaudimi i automjeteve/ Blendi Gonxhe del me paralajmërim të fortë, ja çfarë pritet

Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimeve Rrugore, Blendi Gonxhe ka bërë një paralajmërim të fortë për nxjerrjen nga qarkullimi të mjeteve që janë në gjendje...

Shalsi, vizitë në një biznes: Rritje e kërkesës në tregun vendas dhe të huaj

Rritja e kërkesës si në tregun vendas ashtu edhe për eksport sjellë rritje të investimit të bizneseve. Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard...

U rindërtua pas tërmetit/ Rama: Shkolla “Bedrie Bebeziqi” në Durrës fiton çmimin ndërkombëtar të...

Shkolla “Bedrie Bebeziqi” në Durrës, është shpallur fituese e çmiimit prestigjioz ndërkombëtar të arkitekturës. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama me...